Doprava a platba

Doprava

Objednané zboží vám zasíláme prostřednictvím České Pošty. Při volbě platby předem je odesíláme jako doporučenou zásilku ihned po připsání platby na náš účet. Máte tedy možnost průběžně kontrolovat, kde se právě váš nákup nachází. 

V případě platby dobírkou zboží odesíláme do následujícího dne (podle hodiny obdržení objednávky) na vámi zadanou adresu.

V obou případech si dáváme záležet na tom, aby balení vydrželo i případné méně šetrné zacházení přepravce a dorazilo k vám ve skvělé kondici.

 

Platba

Při nákupu si můžete vybrat ze dvou možností - platba předem na účet a platba hotově na dobírku.

U platby předem na účet vám e-mailem přijdou platební údaje (zaplatíte na náš účet číslo 2401522589/2010 s číslem objednávky jako var. symbolem). V tomto případě ušetříte 65 Kč (rozdíl mezi cenou za platbu předem a dobírku). Připsání vaší platby bedlivě hlídáme a ihned po jejím uskutečnění váš nákup odesíláme.

U platby v hotovosti na dobírku je výhodou, že zboží ihned odesíláme, takže nemusíte čekat, až proběhne mezibankovní převod. Nevýhodou zase je, že za tuto službu zaplatíte o 65 Kč více než při platbě předem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.